Haber

Açık öğretim kayıtları ne zaman? 2023 AÖF, AUZEF KAYIT TARİHLERİ! Açıköğretim kayıt yenileme için son gün ne zaman?

Açıköğretim kayıtları ne zaman sorusu araştırılan bahislerin ortasında yer alıyor. Açıköğretim Fakültesine kayıt yaptırmak isteyen adaylar tarafından kayıt tarihleri ​​aranmaktadır. AÖF, AUZEF’in kayıtları başladı, ne zaman merak konusu olacak. Peki Açıköğretim kayıtları ne zaman? Açıköğretim kayıt yenileme için son gün ne zaman? Detaylar burada…

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ ÜCRETLERİ NE KADAR?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kayıt ücretlerine yüzde 90’ın üzerinde zam yapıldı. Geçen yıl dönem fiyatı 620 lira olan tüm parçaların dönem fiyatı yüzde 90,25 artışla 1.180 liraya yükselirken, ciro fiyatı 870 lira olan parçaların dönem fiyatı yüzde 80,45 artışla 1.570 liraya yükseldi. Önceki dönemde 1.095 lira olan yabancı dil eğitimli parçaların fiyatı ise 2 bin 80 lira oldu.

AÇIK ÖĞRETİM KAYITLARI NE ZAMAN?

Açıköğretim Fakültesi kayıtları her üniversitenin kendi belirlediği tarihler ortasında gerçekleşecektir. Kayıt yenileme işlemleri 2-16 Ekim tarihleri ​​arasında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde, 25-29 Eylül tarihleri ​​arasında Atatürk Açıköğretim Fakültesi’nde, 28 Ağustos-27 Eylül tarihleri ​​arasında ise İstanbul Açıköğretim Fakültesi’nde gerçekleştirilecek.

haber-guroymak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu