Haber

Galatasaray’ın bu hafta maçı yok mu? GS bu hafta MR’a mı gidiyor?

galatasaray Bu hafta maç yok mu? sorusu futbolseverler tarafından merakla araştırılıyor. SporToto Süper Lig’e karşı galatasaray Bir eşleşme olup olmadığını merak ediyorum. Sarı-kırmızılı taraftarların ve futbolseverlerin merakla araştırdığı sorulardan biri de… galatasaray Bu hafta maç yok mu? bir soruydu. Tamam, galatasaray Bu hafta maç yok mu? Galatasaray bu hafta MR’a gidecek mi?

GALATASARAY’IN BU HAFTA MAÇI YOK MU?

Galatasaray’ın bu hafta maçı yok. Galatasaray TFF fikstürüne göre bu hafta güle güle geçtiği için bu hafta maç olmayacak.

GALATASARAY’IN NEDEN MAÇI YOK?

Sezon başında alınan kararlardan biri ile Büyük Lig kadro sayısı 21’e çıkarıldı, bazı değişiklikler oldu. Ligde her hafta 10 maç oynanıyor. Bu nedenle 1 takım dışarıda kalır. Her hafta bir takım oynamıyor. Bu bakımdan Galatasaray’ın 9. hafta maçında da bu nedenle yok.

BAY GEÇME NE DEMEK?

Yenilmez takımın durumunu ifade etmek için kullanılan by-pass tabiri Büyük Lig’de 21 grubun yer almasıyla gündeme geldi. Tek haneli liglerde veya turnuvalarda bir haftayı maç oynamadan veya turnuvadan elenmeden geçiren takıma güle güle denir.

basaksehir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu