Haber

İmamoğlu’na hakaret etmeden önce depremzedeleri hedef aldı

Depremlerin ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki heyet ile Maraş’a giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, depremzedelerle konuşurken AK Parti eski Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu’nun hedefi oldu.

İmamoğlu ve beraberindekilere “İngiliz uşakları” diye bağıran Reyhanlıoğlu, “Türkiye’ye ne geliyorsunuz İstanbul’a bakın. Gelmeyin, çıkın buradan, gösteriş yapmayın, gidin buradan İngiliz uşak” dedi.

Reyhanlıoğlu’nun saldırı öncesi görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde İmamoğlu, şehrin bir sokağında ağlayan bir depremzede ile konuşuyor. Depremzede gence sarılıp sakinleştiren, ailesinin vefat ettiğini ve yardımın gelmediğini söyleyen İmamoğlu’nun yanına Maraş’tan bir kişi daha gelir ve dertlerini anlatır. Bu sırada sesi duyulan AK Partili Nursel Reyhanlıoğlu, İmamoğlu ve çevresine “Göstermeyin, göstermeyin” diye sesleniyor. Sonra bir depremzede “Buralı mısın?” cevabını alınca “evet” diye sorar, bu kez “adresini gösterin” ve “Gösteri yapmayalım, gösteri yapmayalım” diye seslenerek yanlarına gelir. Bu sırada depremzede, “Eşim enkaz altında, gösteriş yapma” diye yanıt verir. Reyhanlıoğlu daha sonra olay yerinden çıkıyor ve İmamoğlu’na hakaret ediyor. (HABER MERKEZİ)

akyurthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu