Haber

İzole yaşam için dağa çıkan 3 kişi ölü bulundu: Açlıktan öldükleri sanılıyor

Adli tıp görevlileri, 9 Temmuz’da Kayalık Dağlar’uzaktan kamp alanındaCesetleri bulunan 40 yaşındaki iki kız kardeş ile 14 yaşındaki bir erkek çocuğunun ölüm nedenlerine ilişkin açıklama yaptı.

Yetkililer, incelemelerin ardından üç kardeşin ‘soğuk hava koşulları ve açlıktan’ ölmüş olabileceğini kaydetti.

Ayrıca yetkililer, şu anda ölüm nedenlerinin kesinleşmediğini ve toksikoloji raporlarının tamamlanmasını beklediklerini bildirdi.

Ulusal basında yer alan haberlere göre, ailenin ‘izole’ bir yaşam sürmek için geçen yıl yaz aylarında başlattığı kamp, ​​kış boyunca devam etti.

Ancak 42 yaşındaki Rebecca Vanceve 14 yaşındaki oğlu ve 41 yaşındaki kız kardeşi Christine VanceKışın öldüğü tahmin ediliyor.

Rebecca Vance’in üvey kız kardeşi Trevala Jara, “dünyanın gidişatından hoşlanmadığı” için ailesiyle tecritte yaşamaya karar verdiğini söyledi.

Gunnison Ulusal Ormanı’nda Gold Creek Kamp Alanı’9 Temmuz’da yürüyen bir kişi, çürümüş cesetlerle karşılaşınca durumu yetkililere bildirdi.

Yetkililer, kaldıkları çadırda iki ceset bulunduğunu, diğer cesedin ise yaklaşık 2 bin 900 metre yükseklikte bulunduğunu açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu