Haber

UEFA maçlarının şifresiz yayınlanacağı adres belli oldu

TRT önümüzdeki dönemden itibaren 3 dönem içinUEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarının yayın haklarını satın aldığını duyurdu.

TRT’den yapılan açıklamada Türk takımlarının maçlarının şifresiz yayınlanacağı belirtildi. TRT1Ve TRT Spor yılında seyirciyle buluşacağı belirtildi. TRT’nin yeni dijital platformunda ‘elbette’ daha fazla maçın izlenebileceği bildirildi.

Açıklamada, TRT’nin tarihinde ilk kez UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarının tek yayıncısı olma hakkına sahip olduğu hatırlatılarak şu ifadeler kullanıldı:

“TRT, deneyimli ekipleriyle teknolojinin son olanaklarını kullanarak futbolseverlere unutulmaz bir yayın deneyimi sunacak. Usta yorumcuların katılımıyla maç öncesi ve maç sonrası yayınlar, TRT’nin farkını bir kez daha ortaya çıkaracak ve detaylı bir şekilde izleyiciye sunacak. maçlara ilişkin analizler ve keyifli sohbetler.TRT’ “Futbolseverlere sunulan zengin içeriklerle dolu yayınlar, Türk futbolseverlerin heyecanını daha da artıracak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu