Haber

Yollardaki durum

Karayollarının imalat, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, ulaşım gözetim altında sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TİS Otoyolu Dörtyol-Payas kavşak kesiminin 2-4. kilometrelik Özerli Viyadüğü, kompansatör imalatından dolayı denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

24-28 Kırıkkale-Kırşehir yolu. Üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatıldı. Bu nedenle ulaşım Kırıkkale-Kırşehir’den çift yönlü (gidiş-dönüş) yapılmaktadır.

Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Büyükçekmece karayolu 0-5. Üst yapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Kayseri-Pınarbaşı yolu 45-49, Muğla-Kale yolu 44-49. ve Zonguldak-Bartın il sınırı-Bartın-Kurucaşile yolu 29-35. Kelimenin tam anlamıyla kilometrelerce yol yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir bölümünden çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Artvin-Erzurum yolunun 45’inci kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritte kontrollü olarak devam ediyor.

Adıyaman-Kahta-Nissibi yolunun 4-5. kilometre, ulaşım servis yolundan (Beşpınar Mesire Alanı) denetimli olarak yol yapım çalışmaları yapılıyor.

Sivas-Zara yolunun 1-3. Numune Hastanesi kavşağı imalat çalışması nedeniyle servis yollarından çift yönlü ulaşım devam ediyor.

Seydikemer-Kaş yolu 1-12. Bölünmüş yolların kilometre bazında üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu